saprinum-svg_1
We protect your privacy

FAQ

Masz pytanie?

Poszukaj odpowiedzi na naszej liście lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
 • Jak działa aplikacja Saprinum?
  Jedną z funkcjonalności naszego dialera jest możliwość wygenerowania numeru wirtualnego, przypisanego do karty SIM, aby prywatny numer pozostał niejawny. Ponadto Saprinum pozwala zarządzać kontaktami oraz połączeniami telefonicznymi w obrębie aplikacji, poprzez filtrowanie i blokowanie niechcianych połączeń, nagrywanie rozmów czy określenie dostępności numeru.
 • W jaki sposób Saprinum chroni mój prywatny numer telefonu?
  Saprinum generuje wirtualny numer, który zostaje przypisany do Twojej karty SIM. W momencie, gdy ktoś będzie chciał do Ciebie zadzwonić na numer Saprinum, aplikacja przekieruje połączenie na Twój prywatny telefon. W ten sposób Twój numer osobisty pozostanie dla dzwoniącego niejawny, a Ty będziesz mógł odebrać to połączenie ze swojego telefonu. I tak samo jest, gdy dzwonisz z aplikacji - Twojemu rozmówcy wyświetli się numer Saprinum.
 • Jak Saprinum ułatwia sprzedaż produktów i usług w serwisach ogłoszeniowych?
  Dodaj ogłoszenie z numerem wirtualnym Saprinum. Wpisz identyfikator ogłoszenia w aplikacji. Określ, w jakich godzinach i dniach chcesz odbierać telefony. Kiedy ktoś będzie chciał się z Tobą skontaktować, nasz system sprawdzi najpierw, czy chcesz odebrać połączenie w danym momencie. Jeśli tak, rozmówca zostanie poproszony o podanie numeru identyfikacyjnego oferty, a następnie rozmowa zostanie przekierowana na Twój telefon. W przypadku gdy ogłoszenie jest już nieaktualne, osoba ta zostanie o tym poinformowana, a połączenie zostanie zakończone. W ten sposób nie będziesz tracić czasu na rozmowy w sprawie przedawnionych ofert, zapewnisz sobie spokój i zadbasz o prywatność.
 • Czy aplikacja jest płatna?
  Aplikacja jest darmowa i możesz ją pobrać w sklepie Google Play. Płacisz jedynie za wybrane funkcje i tylko wtedy, kiedy z nich korzystasz - zero ukrytych opłat, zero zobowiązań i bez konieczności posiadania drugiej karty SIM.
 • Ile kosztują rozmowy w aplikacji?
  Koszty wszystkich rozmowów w są naliczane zgodnie z cennikiem Twojego operatora - nie płacisz za nie w Saprinum, tylko tak, jakbyś dzwonił ze swojego prywatnego numeru.
 • Czy aplikacja pozwala wykonywać i odbierać połączenia zagraniczne?
  Tak.
 • Czy numery i połączenia w aplikacji będą widoczne w historii mojego telefonu?
  Nie, są one dostępne wyłącznie w aplikacji, po zalogowaniu się do Saprinum.
 • Gdzie mogę pobrać Saprinum?
  Aplikacja jest dostępna za darmo sklepie Google Play.

Masz pytanie? Napisz do nas.