saprinum-svg_1
We protect your privacy

O nas

Cenisz sobie prywatność i spokój?

My też. Dlatego stworzyliśmy Saprinum.

Saprinum to funkcjonalna aplikacja opracowana przez specjalistów z firmy Advicos. Z branżą telekomunikacyjną jesteśmy związani od wielu lat. Doskonale znamy jej możliwości i wiemy, w jaki sposób je wykorzystać, aby móc zapewnić Ci maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo.

Zależy nam także na tym, aby proponowane przez nas rozwiązania były dla Ciebie zarówno wygodne, jak i praktyczne. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby udoskonalać i rozwijać funkcje naszych aplikacji.

Jedna aplikacja, wiele możliwości

W ten sposób powstała aplikacja, która chroni Twoją prywatność. Jej nazwa nie jest przypadkowa. To skrót od słów save private number. Dzięki niej możesz mieć drugi numer bez konieczności posiadania kolejnej karty SIM. Ale nie tylko, ponieważ Saprinum pozwala także m.in. zarządzać dostępnością numeru, nagrywać rozmowy, blokować połączenia.

Korzystaj z aplikacji w różnych sytuacjach, gdy nie chcesz udostępniać swojego codziennego numeru osobom trzecim: w pracy, dodając ogłoszenie w internecie, wypełniając formularze rejestracyjne itd. Zachowaj swój osobisty numer dla najbliższych, dla pozostałych osób masz Saprinum.